mapa strony   |   kontakt   |

Dane teleadresowe

Dokument usunięty dnia 19.04.2013
powód: reorganizacja

Zakład Utylizacji Odpadów Sp. z o.o.
ul. Teatralna 49, 66-400 Gorzów Wlkp
.

Sekretariat

Asystent Dyrektora

Imię i nazwisko adres email Tel./Fax
Bożena Abbas biuro@zuo-gorzow.pl 95 7225 385

Gospodarka Odpadami

Technolog ochrony środowiska

Imię i nazwisko adres email Telefon
Ewa Bury e.bury@zuo-gorzow.pl 95 7225 385 w 17

Technolog ochrony środowiska

Imię i nazwisko adres email Telefon
Marta Rusewicz m.rusewicz@zuo-gorzow.pl 95 7225 385 w 21

Technolog ochrony środowiska

Imię i nazwisko adres email Telefon
Marzena Skupna m.skupna@zuo-gorzow.pl 95 7225 385 w 21

Marketing i Kooperacja

Sp. ds. recyklingu sprzętu elektrycznego

Imię i nazwisko adres email Telefon
Żaneta Domarecka ż.domarecka@zuo-gorzow.pl 95 7225 385 w 28

Sp. ds. surowców wtórnych

Imię i nazwisko adres email Telefon
Marcin Tomczak m.tomczak@zuo-gorzow.pl 95 7225 385 w 39

Inwestycje

Sp. ds. inwestycji

Imię i nazwisko adres email Telefon
Grzegorz Kozłowski g.kozłowski@zuo-gorzow.pl 95 7225 385 w 16

Asystent specjalisty ds. inwestycji

Imię i nazwisko adres email Telefon
Piotr Wiącek p.wiącek@zuo-gorzow.pl 95 7225 385 w 16

Specjalista ds. przygotowania i rozliczania inwestycji

Imię i nazwisko adres email Telefon
Jadwiga Kwilosz j.kwilosz@zuo-gorzow.pl 95 7225 385 w 16

Administracja i zaopatrzenie

Kierownik Administracji i Zaopatrzenia

Imię i nazwisko adres email Telefon
Bernard Szaban b.szaban@zuo-gorzow.pl 95 7225 385 w 12

Księgowość

Sp. ds. przetargów/księgowa

Imię i nazwisko adres email Telefon
Justyna Kmietowicz ksiegowość@zuo-gorzow.pl 95 7225 385 w 36

Dział Zasobów Ludzkich i BHP

Sp. ds. kadrowych

Imię i nazwisko adres email Telefon
Maria Szymańska m.szymańska@zuo-gorzow.pl 95 7225 385 w 32

    Regionalny Zakład Utylizacji Odpadów Sp. z o.o.
    ul. Małyszyńska 180, 66-400 Gorzów Wlkp.- Chróścik
    tel. 95 7263 127
    tel. 95 7263 128
    tel. 95 7263 129
    fax 95 7 263 130

Kierownik Zakładu

Imię i nazwisko adres email Telefon
Tomasz Piechocki t.piechocki@zuo-gorzow.pl 95 7263 127 w 28

Technolog

Imię i nazwisko adres email Telefon
Dariusz Koniec d.koniec@zuo-gorzow.pl 95 7263 127 w 44

    Laboratorium Chemiczne
    ul. Małyszyńska 180, 66-400 Gorzów Wlkp.- Chróścik
    tel. 95 7263 127
    fax 95 7 263 130

Kierownik Laboratorium

Imię i nazwisko adres email Telefon
Katarzyna Waldmann laboratorium@zuo-gorzow.pl 95 7263 127 w 20

    Eko-bio-energetyczne gospodarstwo w Stanowicach
    tel. 95 7180 910
    Stanowice 29, 66-450 Bogdaniec

Kierownik Zakładu

Imię i nazwisko adres email Telefon
Wiesław Trawiński w.trawiński@zuo-gorzow.pl 95 7180 910

Pokaż metryczkę tego dokumentu drukuj 
Podpisał: Jarosław Kozłowski
Dokument z dnia: 18.07.2009
Dokument oglądany razy: 4 644
Opublikował: Admin
Publikacja dnia: 25.03.2010
 
Ukryj metryczkę tego dokumentu     drukuj 


bip.gov.pl